Strona głównaGryAktualnościGlitch w Halo Infinite usuwa zapisy i rujnuje multiplayer

Glitch w Halo Infinite usuwa zapisy i rujnuje multiplayer

Gracze Halo Infinite powinni mieć się na baczności. Odkryty niedawno glitch może całkowicie zrujnować waszą grę. 

Halo Infinite wróciło i ma się bardzo dobrze. Tryb wieloosobowy przyjęto z otwartymi ramionami, a kampania zdaje się spełniać oczekiwania fanów. Zmienić zdanie na ten temat mogą gracze, którzy padną ofiarą nowego glitcha.

Zobacz: Ubisoft aktualizuje znak towarowy Splinter Cell

Błąd zgłaszany już na forum ResetEry oraz Halo Waypoint zmienia perspektywę na trzecią osobę, po czym niszczy zapis gry. Jest to glitch związany najwyraźniej z logowaniem. W pewnym momencie wyskakuje w grze okienko Xboxa z przyciskiem „Let’s go”, tak jak zaraz po pierwszym uruchomieniu. Problem polega jednak na tym, że w tej sytuacji jesteśmy już zalogowani.

Kliknięcie przycisku powoduje wystąpienie glitcha. W kampanii stracicie swój zapis, a w trybie multiplayer możecie odrodzić się w podłodze. Powyższy materiał pokazuje, że glitch można wywołać na wiele różnych sposobów, więc jeżeli traficie przypadkiem na taki komunikat w trakcie swojej gry, lepiej całkowicie ją zamknąć i uruchomić ponownie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię