Strona głównaGryAktualnościGodfall - znamy wymagania sprzętowe.

Godfall – znamy wymagania sprzętowe.

Godfall ma zadebiutować w dniu premiery konsoli Playstation 5, więc pozostało już nie wiele czasu. Oznacza to, że gracze zaczną się zastanawiać, czy tytuł ten uruchomi się na ich komputerach, jeśli nie zdecydują się na zakup Playstation 5.

Studio Gearbox postanowiło dłużej nie trzymać graczy w niepewności i na swoim koncie tweeter zamieścili planszę z wymaganiami sprzętowymi. Faktyczne Godfall, będzie wymagał posiadania wydajnego komputera.

Minimalne wymagania sprzętowe nie prezentują się zabójczo, ale już one zapowiadają przedsmak tego, co zobaczymy w rekomendowanych. Najsłabsze procesory, na jakich uruchomimy tę grę to AMD Ryzen 5 1600 lub Intel Core i5 6600, 12 GB RAM oraz Radeon RX 580 8GB lub GeForce GTX 1060 6GB, do tej pory te karty graficzne, oferowały przyzwoitą wydajność w rozdzielczości FullHD. W przypadku Godfall będziemy mogli  na takiej konfiguracji pograć w minimalnej jakości oprawy wizualnej (auć).

Wymagania rekomendowane, to jedne z największych, jakie do tej pory zobaczyliśmy w grach komputerowych. Procesor AMD Ryzen 5 3600 lub Intel Core i7 8700, 16 GB RAM i karta graficzna AMD Radeon RX 5700XT lub GeForce GTX 1080 Ti. Jednym słowem potrzebujemy modeli flagowych, które w dniu swojej premiery nie należały do tanich w zakupie. Oczywiście tytuł ten do uruchomienia, będzie wymagał Windows 10. Ponieważ ma bć w nim śledzenie promieni, niestety dla tego trybu producent nie podał wymagań. Dodatkowo możemy wysnuć wniosek, że wszystkie nowe gry, które będą multi-platformowe, będą wymagały przynajmniej czterordzeniowego procesora. Więc grania na starczy procesorach Core i3, Celeron oraz Pentium, stanie się niemożliwe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię