Strona głównaWiadomościGood Game Warsaw - dzień IV (GALERIA)

Good Game Warsaw – dzień IV (GALERIA)

Ostatni dzień Good Game Warsaw 2017 za nami. Jeśli chcecie sobie przypomnieć jak wspólnie bawiliśmy się podczas czwartego dnia imprezy to zapraszamy do galerii zdjęć.

Good Game Warsaw 2017 odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Oczekiwania względem organizatorów wydarzenia były ogromne, lecz w ostatecznym rozrachunku udało się osiągnąć niewielki sukces. Nie brakło komputerów do zagrywania się w najnowsze produkcje czy też innych atrakcji, które z chęcią uwiecznialiśmy przy użyciu aparatów. Stanowiska wystawców co rusz odwiedzali nowi gracze szukający marginalnych przeżyć.

Cieszy to, że szeregi fanów gamingu zasila coraz więcej osób reprezentujących płeć piękną. Zgadza się, choćby przy naszym stanowisku symulatora rajdowego pojawiały się zjawiskowe dziewczęta. Bez kompleksów konkurowały z meską rajdową bracią, która mimo nutki rywalizacji podziwiała brawurowe przejazdy i urodę mistrzyń kierownicy.

Mamy nadzieję, że obecność naszej redakcji na GGW 2017 nie pozostanie bez echa i w przyszłym roku sprawimy Wam jeszcze więcej radości. To wszystko było przygotowane z myslą o Was, dla wiernych miłośników komputerowej rozrywki. Do rychłego zobaczenia.  

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię