Advertisement
Strona głównaWiadomościGoogle Doodle na Tokyo 2020 jest jednym z najlepszych w historii

Google Doodle na Tokyo 2020 jest jednym z najlepszych w historii

Igrzyska Tokyo 2020 dalekie są od ideału, na szczęście Google Doodle, stworzone z ich okazji stara się nadrobić braki.

Google Doodle, czyli interaktywne, okolicznościowe logo Google, które pojawiło się na stronie wyszukiwarki w tym tygodniu, prowadzi na wyspę Mistrzów Doodle, gdzie aktualnie odbywają się igrzyska. Gracz może reprezentować w nich barwy jednego z czterech zespołów i bierze udział w rywalizacji w siedmiu konkurencjach – łucznictwie, pływaniu artystycznym, tenisie stołowym, maratonie, rugby, wspinaczce i jeździe na desce. Gra me elementy online RPG, więc aktualnie drużyna czerwonych prowadzi w rankingach z dużą przewagą.

Google Doodle

Każda konkurencja to całkiem solidna minigierka. Pływanie artystyczne przypomina Dance Dance Revolution, a jazda na desce to oczywiście nawiązanie do gier z Tonym Hawkiem. Każda dyscyplina ma swoją własną, inspirowaną anime animację otwierającą.

Zobacz: Google dodaje grę RPG z okazji igrzysk olimpijskich w Tokio

W świecie gry spotkamy też NPC, a niektórzy z nich będą mieli zadania poboczne. Na przykład musimy zdobyć wodę by nosorożec – budowniczy mógł skończyć nowy fragment mapy. Wyspa Mistrzów według Google wygląda jak całkiem nowy poziom ambicji i jest zdecydowanie warta odwiedzenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię