Strona głównaGryAktualnościSerial Narcos otrzyma własną grę strategiczną w stylu XCOM

Serial Narcos otrzyma własną grę strategiczną w stylu XCOM

Serial Narcos, który opowiada o życiu barona narkotykowego Pablo Escobara, doczekał się własnej gry. Zostanie ona stworzona we współpracy Curve Digital, Gaumont oraz Kuju i ma skupiać się na pierwszym sezonie.

Narcos: Rise of the Cartels, bo właśnie tak nazywa się gra, ma być taktyczną grą akcji z systemem turowym. Będziemy mogli wcielić się w niej w zarówno funkcjonariuszy DEA (Drug Enforcement Administration), czyli sekcji antynarkotykowej, jak i przestępców, czyli mafijne oddziały Pablo Escobara. Szczegóły możecie zobaczyć na poniższym trailerze.

Trudno tutaj nie zauważyć podobieństwa chociażby do serii XCOM czy niedawnego Mutant Year Zero. Ale nie ma w tym nic złego. Zresztą to ten sam gatunek, więc siłą rzeczy gry muszą być do siebie podobne. Nie zabraknie też nawiązań do serialu, a także postaci znanych z małego ekranu. Walki będziemy toczyć w różnych warunkach, w tym w dżungli i na terenach miejskich.

Narcos: Rise of the Cartels ma zadebiutować w trzecim kwartale 2019 roku, czyli bardzo szybko. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale gra trafi na PC i konsole.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię