Strona głównaGryGracz Fortnite zbanowany za używanie mema o Xbox 360 na konsoli konkurencji

Gracz Fortnite zbanowany za używanie mema o Xbox 360 na konsoli konkurencji

Użytkownik PSN, który użył popularnego mema o Xbox 360 nie odzyska swojego konta. Gracz Hamed Jalalie wielokrotnie odwoływał się od decyzji, jednak Sony wydaje się być nieugięte. Decyzja jest ostateczna.

Jego konto PSN zostało zbanowane w maju, po tym jak wdał się w sprzeczkę z innym graczem. Przeciwnik oskarżył Jalaila o włamanie się na jego konto PSN po tym jak ten zdjął go ze snajperki podczas gry w Fortnite. Jalail zażartował wtedy, używając teksktu z lekko przerobionego popularnego mema z Xbox 360: „hahaha, mój tata pracuje w Sony, dostaniesz bana” (pic rel).

Wygląda na to, że chłopak faktycznie ma ojca w Sony bo Jalail dostał bana. Sony ma dość dobrą reputację w środowisku graczy, ale tego typu akcje nie przysporzą firmie popularności. Najpierw Sony mocno broniło się przed cross-playem głupio się tłumacząc, a teraz daje perm bana za jeden mały żarcik.Kara w postaci blokady dostępu do całej biblioteki gier jest niewspółmiernie duża do wagi przewinienia.

Sony zostało już wielokrotnie zapytane o tą sytuację przez serwis SegmentNext, jednak zlewa sprawę ciepłym… znaczy milczy w tej sprawie.

A może Wy znacie inne przykłady absurdalnych banów? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię