Strona głównaWiadomościGracz przeszedł Pokemon Shining Pearl w 15 minut

Gracz przeszedł Pokemon Shining Pearl w 15 minut

Społeczność speedrunnerów szaleje. Najnowszy remake, Pokemon Shining Pearl, ukończono zaledwie w kwadrans.

Pokemon Shining Pearl i Brilliant Diamond to gratka dla speedrunnerów. Gra jest pełna różnego rodzaju glitchy, które pozwalają poprawiać kolejne rekordy. Następnym celem będzie najwyraźniej zejście poniżej 15 minut.

Zobacz: Nowa mapa, bronie i Spider-Man. Ruszył trzeci Rozdział Fortnite

Poprzedni rekord należał do Werstera, który grę skończył w 33 minuty. Teraz pałeczę przejął VTuber Carolio, poprawiając wynik o ponad połowę.

Carolio użył kombinacji różnego rodzaju glitchy i przez całe swoje przejście stoczył tylko jedną walkę. Najważniejszym narzędziem w jego speedrunnie są wędki, które pozwalają mu w każdej chwili wstrzymywać rozgrywkę.

Zdaniem speedrunnerów w tej grze nie ma już żadnych innych poważnych błędów. Wynik ustanowiony przez Carolio będzie więc pobijany już raczej o sekundy, a nie minuty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

  1. To niesamowite co ci speedrunerzy potrafią wykorzystując różne glitchy żeby tylko jak najszybciej ukończyć daną grę! To niesamowite!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię