Strona głównaGryAktualnościGran Turismo 7 ma mieć premierę w drugiej połowie roku.

Gran Turismo 7 ma mieć premierę w drugiej połowie roku.

Jak możemy wyczytać z raportu finansowego jednego z największych producentów kierownic i kontrolerów do wyścigów samochodowych. Wskazuje on na to, że Gran Turismo 7 ma mieć swoją premierę w drugiej połowie roku.

Gran Turismo 7 to tytuł, na który czekają wszyscy fani wirtualnego ścigania się na Playstation 5. To też bardzo duży sprawdzian dla Polyphony Digital, dewelopera tej serii i udowodnienie, że nadal potrafi tworzyć wyścigi samochodowe na najwyższym poziomie.

Według wcześniejszych zapowiedzi tytuł ten miał pojawić się konsolach PS5 już na początku tego roku, ale jednak przyjdzie nam na niego poczekać dłużej, co miejmy nadzieję, wyjdzie tylko na dobre dla produkcji.

O tym, że na tytuł poczekamy dłużej, wiemy z raportu finansowego firmy Endor, do której należy Fanatec, czyli producent kierownic i kontrolerów dla fanów gier wyścigowych. Z ich raportu możemy wyczytać, że w trzecim i drugim kwartale spodziewają się zwiększonej sprzedaży swoich produktów, ze względu na pojawienie się „blockbusterowej produkcji”

Dlatego Gran Turismo 7 ma szansę pojawić się jeszcze w tym roku. Miejmy tylko nadzieję, że sprosta naszym wymaganiom. Tytuł ma być ekskluzywny dla PlayStation 5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię