Strona głównaGryAktualnościGrit – battle royale na Dzikim Zachodzie

Grit – battle royale na Dzikim Zachodzie

Jeżeli brakowało komuś gry battle royale osadzonej na Dzikim Zachodzie to właśnie jego marzenia się spełniają. Wystartowały pierwsze testy Girt na PC, a już wkrótce gra trafi do wczesnego dostępu na Steam.

Grit to nowy battle royale, którego akcja zlokalizowana jest na Dzikim Zachodzie. W potyczce może brać udział do stu graczy zarówno w opcji solo, w parach lub grupach. Co ciekawe, tytuł nie będzie darmowy, ale w ramach Early Access ma być tańszy. Pełna wersja już we wrześniu tego roku.

To co pozostaje niezmienne to zasady battle royale, zaczyna setka graczy, zostać może tylko jeden. Na mapie porozrzucanych jest wiele broni i elementów wyposażenia. Dostępny obszar stale się zmniejsza, co wymusza konieczność eliminacji nieprzyjaciół.

Zobacz: Outriders do gry na ultra wymaga RTX-a 3080

Do dyspozycji będzie 20 modeli broni palnej, a twórcy obiecują realistyczny model strzelania. Oznacza to konieczność brania pod uwagę czy cel się porusza oraz jak daleko się znajduje. Do tego po mapie będziemy poruszać się konno.

W najbliższą niedzielę rozpoczną się kolejne testy techniczne, do których można się zgłaszać za pośrednictwem strony gry na Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię