Strona głównaGryGry SOMA i Costume Quest do zgarnięcia za darmo

Gry SOMA i Costume Quest do zgarnięcia za darmo

Niezależnie od tego czy świętujecie Dziady czy Halloween darmowe gry powinny Was ucieszyć. Tym razem do zgarnięcie dwa tytuły Costume Quest oraz SOMA.

Jak w każdy czwartek także dzisiaj Epic udostępnia dwie gry za darmo. Tym razem do zgarnięcia Cosume Quest, czyli gra w klimacie Halloween utrzymana w typowym klimacie gier studia Double Fine. Naszym zdaniem jest odnalezienie siostry przebranej za cukierka, która została porwana przez potwora w Halloween. Mechanika gry przypomina nieco tą znaną z South Park, nasi towarzysze posiadają unikalne moce pochodzące z kostiumów w jakie są przebrani. Przyjemna kreskówkowa grafika z pewnością umili rozgrywkę.

Żeby dodać Costume Quest do swojej biblioteki Epic wystarczy wejść TUTAJ

Drugą grą jest SOMA czyli horror science-fiction studia Frictional Games, którzy stworzyli również taki hit jak Amnesia: The Dark Descent. Klimat gry trzyma w napięciu oraz utrzymuje poczucie strachu i osaczenia. SOMA opowiada historię Simona Jarreta, który trafia do ośrodka badawczego znajdującego się na dnie oceanu. Szybko okazuje się, że kompleks został opanowany przez sztuczną inteligencję a my musimy walczyć o życie. Na graczy czeka zarówno eksploracja jak i zagadki logiczne i elementy survivalu.

Żeby dodać SOMA do swojej biblioteki Epic wystarczy wejść TUTAJ

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię