Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – akcja gry nie będzie rozgrywać się w latach 80’

GTA 6 – akcja gry nie będzie rozgrywać się w latach 80’

W sieci pojawiły się spekulacje, ze akcja GTA 6 ma zostać obsadzona w latach 80’ XX wieku. Jednak jak stwierdził popularny internetowy leaker, akcja będzie rozgrywała się w zupełnie innym okresie.

Rockstar nabrało mocno wody w usta jeżeli chodzi o zdradzenie choćby strzępów informacji na temat nadchodzącego GTA 6. To powoduje, że do sieci trafia wiele plotek, które wprowadzają sporo zamieszania.

Zobacz: Teamfight Tactics – nowy sezon wprowadza tryb 15-minutowy

Teraz w sprawie czasu akcji wypowiedział się Tom Henderson, znany leaker, czyli dostawca sprawdzonych przecieków. Wcześniej podzielił się ze światem kilkoma informacjami na temat innych produkcji, które potem sprawdziły się. Możemy zatem spodziewać się, że i tym razem może mieć informacje z dobrego źródła. Na swoim Twitterze napisał, że kolejna odsłona GTA będzie rozgrywała się we współczesności, a nie jak głoszą plotki w latach 80’. Wcześniej informował również, że w grze będzie dostępna również kobieca postać.

Oczywiście trzeba pamiętać, że pomimo wiarygodności Hendersona, nie są to oficjalne potwierdzone informacje i trzeba mieć do nich lekki dystans.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię