Strona głównaGryAktualnościNiedawne plotki na temat GTA 6 okazały się fałszywe

Niedawne plotki na temat GTA 6 okazały się fałszywe

Niedawno pisaliśmy, że GTA 6 jest już w połowie gotowe, a mapa w grze będzie ogromna. No cóż, wszystko to okazało się nieprawdą. Serwis Rockstar Mag, który był ich źródłem, teraz wszystkiemu zaprzecza.

Ostatnie dni to prawdziwym wysyp informacji na temat GTA 6. Najpierw Jason Schreier z Kotaku poinformował, że gra znajduje się we wczesnym etapie produkcji. Mapa, na której całość będzie się rozgrywać, miała być dużo mniejsza, bo Rockstar Games chciało uniknąć niepotrzebnego crunchu. Jednak chwilę później dowiedzieliśmy się, że gra jest tak naprawdę w połowie gotowa, a mapa będzie ogromna, bo prace nad nią trwają od 2014 roku. Źródłem tych drugich był serwis Rockstar Mag.

Teraz jego twórcy przepraszają za całe zamieszanie. Ich zdaniem w żadnym momencie nie stwierdzili, że gra jest już w połowie gotowa, a mapa będzie ogromna. Zostali źle zrozumieni, bo tak naprawdę przedstawiali swoje oczekiwania względem gry. Tłumaczenia są tak pokrętne i dziwne, że pojawiło się w nich nawet nawiązanie do Cyberpunk 2077.

W każdy razie wracamy do punktu początkowego, czyli o GTA 6 nadal nic nie wiemy. Zresztą ostatnie informacje nie były oficjalne i wyraźnie przestrzegaliśmy przed traktowaniem ich za pewnik.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię