Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – oficjalna zapowiedź już w maju?

GTA 6 – oficjalna zapowiedź już w maju?

Chociaż większość graczy zdaje sobie sprawę, że GTA 6 powstaje, to Rockstar cały czas trzyma wszystkich w niepewności. Wygląda jednak na to, że już wkrótce może się to zmienić i poznamy więcej szczegółów.

Według podejrzeń, Rockstar Games ma szykować się do oficjalnego zaprezentowania gry. Niedawno w siedzibie wydawcy Take-Two Interactive pojawił się znany YouTuber i dziennikarz Hip Hop Gamer. Według plotek miał on brać udział w prezentacji gry. W sieci pojawiają się sugestie, że oficjalna zapowiedź GTA 6 będzie miała miejsce 17 maja.

Dlaczego akurat wtedy? Tego dnia odbędzie się spotkanie inwestorów Take-Two Interactive. Prezentacja gry miałby być sposobem na zadowolenie inwestorów. Fani uważają, że deweloper zdradzi pierwsze szczegóły właśnie podczas spotkania. Inni sugerują, że prezentacja odbędzie się na kilka dni przed spotkaniem, żeby wystrzeliły wyniki giełdowe.

Jak na razie nie jest to poparte choćby jakimiś przeciekami od insiderów, zatem można rozpatrywać to w kategoriach baśni z mchu i paproci. Może jednak tkwi w tym ziarno prawdy. Poczekamy i przekonamy się już w maju.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię