Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – pierwszy DLC już w rok po premierze?

GTA 6 – pierwszy DLC już w rok po premierze?

Rockstar wyciągnął wnioski z GTA V i przy kolejnej produkcji nie chce popełnić tego samego błędu. Chodzi o dodatki fabularne do gry. Według najnowszych doniesień tych miałoby pojawić się kilka, a pierwszy z nich dostaniemy w rok po premierze.

Ze względu na rozwój GTA Online i ciągłe aktualizacje oraz dodawanie nowej treści – Rockstar olał zupełnie DLC dla GTA V. W przypadku GTA 6 ma to wyglądać zgoła inaczej. Według informacji przekazanych przez uznanego insidera o nicku Tez2, GTA 5 będzie rozwijane równolegle zarówno w wersji online jak i jako dodatki fabularne dla jednego gracza.

Rockstar planował nową zawartość, czyli DLC dla jednego gracza, dla GTA V na długo przed premierą gry. Plany zmieniły się mniej więcej w drugiej połowie 2014 roku. Być może słyszeliście o trzech planowanych epizodach fabularnych, ale było ich więcej. Rzecz w tym, że Rockstar realizował ten sam plan, co w przypadku GTA IV. Popularność GTA Online była nieoczekiwana.

Teraz, w przypadku Grand Theft Auto VI jest inaczej. Z tego, co słyszeliśmy i co powiedział Jason Schreier, Rockstar zamierza realizować ten sam plan – zawartość epizodyczną z nowymi aktualizacjami i rozszerzeniami map. Myślę więc, że aktualizacje dla jednego gracza będą równie częste jak aktualizacje online.

Pierwszy z dodatków miałby pojawić się już w rok po premierze. Tym samym GTA 6 poszłoby tą samą drogą co czwarta odsłona serii, dla której pojawiły się dodatki z nowymi bohaterami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię