Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – pierwszy zwiastun już dostępny, wiemy kiedy premiera

GTA 6 – pierwszy zwiastun już dostępny, wiemy kiedy premiera

Po kilku zapowiedziach zapowiedzi, Rockstar w końcu zaprezentował zwiastun nadchodzącego GTA VI. Materiał przedstawia życie i wydarzenia w Vice City oraz parę głównych bohaterów.

Przy okazji premiery trailera nie mogło obyć się bez hecy. Zwiastun wyciekł do sieci przed oficjalną prezentacja, co zresztą potwierdził Rockstar. Firma nie miała zatem innego wyjścia jak udostępnić materiał oficjalnie. Możemy jednak spodziewać się, że osoba odpowiedzialna za przeciek może mieć bardzo ciepło.

Tak czy inaczej, zwiastun potwierdza wiele szczegółów jakie pojawiały się we wcześniejszych doniesieniach i plotkach. GTA VI będzie pierwszą grą, która pozowali nam na pokierowanie kobietą, chociaż może to trochę na wyrost bo w jedynce też były kobiety. Lucia, bo tak ma na imię protagonistka, wychodzi z więzienia, jednak jak wiadomo resocjalizacja to mit, więc wraca do sobie znanego fachu. Wraz ze swoim partnerem, drugą postacią grywalną zrealizuje kolejny napad. Historia tej niebezpiecznej pary inspirowana jest prawdziwymi przestępcami Bonnie i Clydem, którzy okradali banki w latach 30 XX w USA.

Mapa Vice City będzie podzielona na kilka obszarów – wysp połączonych przy pomocy autostrad. Do wyboru będziemy mieli całkiem sporą liczę pojazdów – samochodów, motocykli, samolotów, helikopterów i łodzi. Na zwiastunie widać także, że NPC mają wiele różnorodnych modeli, więc nie powinniśmy widzieć miasta klonów. Samo miasto będzie kolorowe i będzie tętnić życiem.

Premiera GTA VI zaplonowana jest na rok 2025.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię