Strona główna Gry Aktualności GTA 6: na nową odsłonę poczekamy jeszcze kilkanaście miesięcy

GTA 6: na nową odsłonę poczekamy jeszcze kilkanaście miesięcy

Gracze w napięciu oczekują pierwszych zapowiedzi i szczegółów GTA 6, jednak wszelkie znaki wskazują na to, że nie stanie się to prędko.

Sporo nadziei w serca fanów GTA wlało ogłoszenie, za pośrednictwem którego Rockstar poszukuje testerów dla nowego projektu. Jednak według specjalistów z branży, a także informatorów, którzy wcześniej “anonsowali” informacje związane z głośnymi premierami, na szybkie ujawnienie żadnych szczegółów nie ma co liczyć – a tym bardziej na premierę gry. W plotkach i przeciekach pojawia się bowiem tylko określenie, że gra może zadebiutować “wkrótce”, co jest bardzo nieprecyzyjne. Główną przesłanką za faktem, że na grę będziemy musieli poczekać jest to, że proces testowania tak rozbudowanego tytułu trwa bardzo długo, więc skoro Rockstar dopiero szuka do tego ludzi – ten proces potrwa. 

Poza tym, według “wewnętrznych informacji”, do których rzekomo ma dostęp informator, w firmie datę premiery gry ustalono na nie wcześniej niż końcówkę 2023. Zanim jednak do tego dojdzie – czeka nas premiera next-genowej wersji gry, która ukazała się na praktycznie każdą możliwą konsolę w ostatnich latach – GTA 5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceWCFTech
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE