Strona głównaGryAktualnościGTA Online – aktualizacja Letnia oferta specjalna Los Santos

GTA Online – aktualizacja Letnia oferta specjalna Los Santos

Rockstar obiecał gigantyczną aktualizację GTA Online, która ma wejść pod koniec tego roku. Deweloper nie zapomina jednak o graczach i dzisiaj wprowadził Letnią ofertę specjalną Los Santos, która dodaje kilka nowości. Szczegóły poniżej.

Najnowsza aktualizacja do GTA Online jest dostępna od dzisiaj i wprowadza kilka nowych aktywności oraz pojazdów. Tym razem do dyspozycji dostaniemy nowe samochody oraz nowe tory wyścigowe F1, kilka nowych map PvP i nie tylko.

Aktualizacja Letnia oferta specjalna Los Santos dostępna jest do pobrania i zajmuje 1,4 GB. Ze względu na to, że duża aktualizacja GTA Online planowana jest na koniec tego roku, wraz z wejściem do sprzedaży konsol nowej generacji, nie spodziewajcie się spektakularnych zmian w grze do tego momentu.

Zobacz: FIFA 21 bez cross-playa

Diamond Casino zaoferuje nowe wyścigi Open Whell, z kolei na lotniskowców dostępna jest nowa Busniess Battle z wieloma skrzyniami do zebrania. Będziemy mogli również hakować wieżę kontrolną w celu wyłączenia obrony przeciwlotniczej. Właściciele Galaxy Super Yacht mogą w pojedynkę wykonywać nowe misje. Do wyboru mamy również kilka nowych ubrań.

Nowe pojazdy to przede wszystkim dwa nowe bolidy F1 i klasyka w postaci VG Golfa z lat 90, tutaj nazwanego BF Club. Można też zebrać sześć nowych bryk w tym furgonetkę Youga. Poza tym do gry trafiło kilka drobnych poprawek jak np. zmniejszenie liczby telefonów od NPC. Zamiast tego dostajemy SMSy, skrócenie czasu odnowy MK2.

Zobacz: Funko i PlayStation współpracują przy kolejnej serii figurek

Rockstar zdradził, że tajemnicza gigantyczna aktualizacja do GTA Online ma pojawić się pod koniec roku. Wraz z nią zmieni się podejście do napadów, a także zostanie dodana nowa lokalizacja. Niewykluczone, że będzie to zupełnie nowe miasto np. Liberty City, ale to nie jest oficjalnie potwierdzone.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię