Strona głównaGryAktualnościGTA Online – nowa aktualizacja pozwala obrabować depozyty Unii

GTA Online – nowa aktualizacja pozwala obrabować depozyty Unii

Rockstar udostępnia nową aktualizację do GTA Online. W ramach napadów dla jednego gracza będziemy mogli obrabować Union Depository, w którym znajdziemy miliony dolarów.

Union Depository to bardzo silnie strzeżony budynek, w którym gracze mogą ukraść miliony w trybie fabularnym GTA. W GTA Online pojawia się jako kontrakt rabunkowy.

W opisie na stronie Rockstar Newswire możemy przeczytać, że do otrzymania nowego kontraktu Union Depository najpierw musimy kupić Auto Shop, tam na tablicy ogłoszeń znajdziemy ogłoszenie. Gracze, którzy pomyślnie ukończą ten lub jakikolwiek inny kontrakt rabunkowy w tym tygodniu otrzymają dwa razy więcej gotówki i PD.

Zobacz: Diablo 2: Resurrected – nowy zwiastun prezentujący czarodziejkę

Gracze, którzy chcą zdobyć trzy razy więcej PD i gotówki mogą wziąć udział w wyścigach w trybie Tiny Racers. Gracze mogą pomóc także Tomowi Connorsowi i dobyć podwójną nagrodę.

Kontynuując tradycję, Rockstar wypuścił w tym tygodniu nowy pojazd – Ubermacht Cypher. Samochód można kupić w Legendary Motorsport lub wypróbować na torze testowym obok Karin Previon i Vapid Dominator GTT. Samochód mogą wygrać członkowie LS Car Meet, którzy zajmą pierwsze miejsce w pięciu różnych wyścigach ulicznych w tym tygodniu.

Kilka fur dostępnych jest także po obniżonej cenie:

  • Dinka Jester RR – zniżka 30%
  • Grotti Itali RSX – zniżka 40%
  • Dobroczyńca Krieger – zniżka 40%
  • Progen Emerus 40% taniej
  • Buntownik bojowy Nagasaki – zniżka 40%
  • Mamuta Tula – zniżka 40%

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię