Strona głównaWiadomościGTA Online otrzyma rozszerzenie Smuggler's Run

GTA Online otrzyma rozszerzenie Smuggler’s Run

Najnowsza aktualizacja do sieciowego modułu GTA V, pozwoli nam rozkręcić przemytniczy biznes. Szykujcie się na karkołomne akcje w chmurach.

Rockstar wie, że to sieciowy tryb gry w GTA V utrzymuje ją wysoko na liście najlepiej sprzedających się gier. I zapowiada się na to, że ich gra akcji szybko nie spadnie z top 10, bowiem za chwilę rozgrywka multiplayer zostanie rozbudowana o nową aktualizację Smuggler’s Run. Jest to niegrzeczny dodatek, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić się w roli przemytnika.

Nielegalny interes poprowadzimy wraz z Nerwowym Ronem. Jeśli pamiętacie go jeszcze z podstawki, to wyjaśnienie jego impulsywnego charakteru nie będzie konieczne. Po zainstalowaniu dodatku dowiemy się, że ma pełne ręce roboty z kontrabandą, ale brak czasu na realizację wszystkich zamówień. Dlatego pomożemu mu (za drobną opłatą) upłynnić towar, nie zważając na ryzyko zadań.

Obyście jednak nie objawiali lęku wysokości, gdyż w grze pojawią się nowe maszyny do szybkich podróży między Los Santon i Blane County. W naszym hangarze znajdziemy współczesne i historyczne cuda lotniczego przemysłu, między innymi: myśliwce, ultralekkie szybowce, czy też czterosilnikowce. W wielkim skrócie – będzie czym polatać.

Smuggler’s Run zadebiutuje już 29 sierpnia.  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię