Strona główna Wiadomości GTA Online otrzyma rozszerzenie Smuggler's Run

GTA Online otrzyma rozszerzenie Smuggler’s Run

Najnowsza aktualizacja do sieciowego modułu GTA V, pozwoli nam rozkręcić przemytniczy biznes. Szykujcie się na karkołomne akcje w chmurach.

Rockstar wie, że to sieciowy tryb gry w GTA V utrzymuje ją wysoko na liście najlepiej sprzedających się gier. I zapowiada się na to, że ich gra akcji szybko nie spadnie z top 10, bowiem za chwilę rozgrywka multiplayer zostanie rozbudowana o nową aktualizację Smuggler’s Run. Jest to niegrzeczny dodatek, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić się w roli przemytnika.

Nielegalny interes poprowadzimy wraz z Nerwowym Ronem. Jeśli pamiętacie go jeszcze z podstawki, to wyjaśnienie jego impulsywnego charakteru nie będzie konieczne. Po zainstalowaniu dodatku dowiemy się, że ma pełne ręce roboty z kontrabandą, ale brak czasu na realizację wszystkich zamówień. Dlatego pomożemu mu (za drobną opłatą) upłynnić towar, nie zważając na ryzyko zadań.

Obyście jednak nie objawiali lęku wysokości, gdyż w grze pojawią się nowe maszyny do szybkich podróży między Los Santon i Blane County. W naszym hangarze znajdziemy współczesne i historyczne cuda lotniczego przemysłu, między innymi: myśliwce, ultralekkie szybowce, czy też czterosilnikowce. W wielkim skrócie – będzie czym polatać.

Smuggler’s Run zadebiutuje już 29 sierpnia.  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE