Strona głównaGryAktualnościGTA Online – Rockstar usuwa część misji

GTA Online – Rockstar usuwa część misji

Rockstar wprowadza zmiany w GTA Online. Zadania jakie mają do wykonania gracze będą teraz cyklicznie zmieniane. Kolejną nowością będzie wprowadzenie trybu survival.

Rockstar w najnowszej aktualizacji do GTA Online wprowadziło kilka zmian. Najważniejsza z nich to rotacja zadań. Od teraz pojedyncze akcje będą rotacyjnie zastępowane nowymi, cześć z nich zniknie i wraz z nowym cyklem gracze będą uzyskiwać dostęp do nowych aktywności.

Zobacz: Assassin’s Creed czeka rewolucja – Infinity! Tylko czy wyjdzie marce na dobre?

Deweloper zapowiadał już jakiś czas temu te zmiany. Akcje takie jak wyścigi, tryb adwersarza i walki o przetrwanie będą zmieniane wraz z kolejnymi aktualizacjami. Do tego pojawiły się nowe walki o przetrwanie. Możemy podjąć walkę z Ballasami,  Vagosami i ekipą reszty gangów. Za takie walki otrzymamy nagrody w postaci 2x GTA$ i RP. Każde takie starcie to premia 100 000 GTA$, która trafi na konto w ciągu 72 od wygranej.

Co więcej, wykonanie zlecenia otrzymanego od Simeona Yetariana pozwoli na zdobycie okularów. Możemy je zdobyć przez 72 godziny od 15 lipca. Do gry zostaną też wprowadzone nowe samochody.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię