Strona głównaWiadomościGTA V i jej multiplayerowy suplement z nowymi rekordami

GTA V i jej multiplayerowy suplement z nowymi rekordami

Rockstar Games ma powody do dumy. 5 odsłona GTA na długi czas zapisze się w historii branży komputerowej.

4 lata po premierze GTA V wciąż pozostaje jedną z najchętniej odpalanych gierek PC. W zestawieniach na platformie Steam utrzymuje wysoką frekwencję graczy. A tych, jak widać przybywa, czego dowodem jest jej 2 lokata na liście sprzedażowej.

Dlatego radość studia Rockstar nie ma końca, a nadto objawia się w stałych przychodach i nowych rekordach. GTA V oficjalnie otrzymało tytuł najlepiej sprzedającej się gry od czasów wynalezienia komputera. Z kieszeni klientów deweloper zabrał już 1,4 mld dolarów.

Na tym jednak licznik raczej nie zatrzyma się, choć pieniądze w kolejnych miesiącach będą spływać na konto twórców nieco węższym strumieniem. Z pewnością długowieczność zapewnił grze tryb multiplayer GTA Online, który jest stale pielęgnowany i wzbogacany o nowe rozszerzenia. I to właśnie dzięki nim w grudniu 2017 w rozgrywkach sieciowych zameldowało się najwięcej osób, niż kiedykolwiek wcześniej. Oficjalnie Rockstar nie potwierdził dokładnej liczby graczy. Jak myślicie, jak wielka może to być liczba? 

Źródło: rockstargames.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię