Strona głównaGryAktualnościGTA V na sterydach zdradza jak może wyglądać GTA 6

GTA V na sterydach zdradza jak może wyglądać GTA 6

GTA V bez wątpienia jest bardzo wdzięczną grą jeżeli chodzi o modyfikacje. Kilka z nich wprowadziło tego staruszka w świat ray tracingu, dzięki czemu możemy uzyskać pogląd jak może wyglądać GTA 6.

Według krążących w sieci plotek na GTA 6 poczekamy jeszcze kilka lat. Musimy zatem uzbroić się w duże pokłady cierpliwości. Tymczasem GTA V nadal ma się dobrze, zwłaszcza GTA Online. Rockstar wciąż pracuje nad nextgenową wersją piątki.

Zobacz: Xbox Design Lab i jego losowa blokada na treści na padzie

Z kolei gracze, żeby umilić sobie czas oczekiwania na szóstkę wyczyniają istne cuda modyfikując ostatnią cześć serii na miliony sposobów. Najnowszy materiał jaki trafił do sieci pokazuje jak może wyglądać GTA V na konsolach nowej generacji oraz daje pogląd na to czego pod względem graficznym możemy spodziewać się w szóstej części serii. Zresztą zobaczcie sami.

Jest to chyba najbardziej realistyczna wersja GTA V jaką dotąd można było zobaczyć. Na materiale pokazane są możliwości kilku modów wprowadzających lepsze tekstury, poprawione chmury, oraz ruch na drogach. Największa zmiana to dodanie ray tracingu, który sprawia, że po deszczu gra wygląda miodnie. Jak na produkcję, która ma już 6 lat to szacunek. To potwierdza tylko to, że dla modderów nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak żeby odpalić GTA V w takiej wersji potrzebujecie komputer z Ryzenem 9 3900x, 32 GB RAM i GeForece 3090.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię