Strona głównaWiadomościGural zatrzymany przez policję!

Gural zatrzymany przez policję!

Znany Youtuber o pseudonimie Gural został zatrzymany przez policję. Zostaną mu przedstawione zarzuty m.in. namawiania nieletnich dziewczynek do rozbierania się przed kamerą.

O sprawie Gurala pisaliśmy już kilka dni temu. Jak udało nam się dowiedzieć, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych już szykuje dowody w sprawie kolejnych streamerów. Jeśli chodzi o samego Gurala, to namawiał on nieletnie dziewczynki do rozbierania się przed kamerą. Sprawą z urzędu zajęła się poznańska policja. Teraz funkcjonariusze poinformowali, że Youtuber został zatrzymany.

– Poznańscy policjanci zatrzymali „Gurala” – kontrowersyjnego youtubera. Bedzie miał przedstawione różne zarzuty min. namawiania nieletnich dziewczynek do rozbierania się przed kamerą internetową. Odpowie za to przed sądem – napisał na Twitterze Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Policji w Poznaniu.

Guralowi raczej trudno będzie obronić się przed zarzucanymi czynami. W Internecie można znaleźć wiele tzw. shotów, na których widać, jak namawiał nieletnie do rozbierania.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię