Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite - wyciekła data startu kolejnego sezonu?

Halo Infinite – wyciekła data startu kolejnego sezonu?

Zaznaczcie w kalendarzach ważną datę – wiemy kiedy pojawi się Sezon 2 Halo Infinite, a wraz z nim, kampania w co-opie.

Gracze już od jakiegoś czasu przemierzają świat Halo Infinite i zastanawiają się co przygotowali dla nich twórcy na przyszłość. Niektórzy chcieliby poznać datę startu sezonu 2. Sezon pierwszy ma jeszcze trochę zawartości do odkrycia, ale wiadomo już, że kolejny będzie miał sporo nowinek i ciekawostek – na szczęście to już niedługo.

Halo Infinite artbook

2. sezon Halo Infinite wystartuje 2 maja 2022 – przynajmniej takie informacje można oprzeć na danych wyciągniętych z gry, a dotyczących tego kiedy skończy się pierwszy. Między sezonami może być dzień przerwy, mogą rozpoczynać się od razu, jeden po drugim, ale najbardziej prawdopodobne jest to, że drugi wystartuje od razu kiedy tylko 343 Industries zamknie ten trwający aktualnie. Twórcy już ogłosili, że właśnie wtedy w grze pojawi się kampania w co-opie.

Zobacz: 343 Industries zaadresowało temat cheaterów w Halo Infinite

Natomiast co do rzeczy, które czekają na graczy jeszcze w tym sezonie – jeszcze kilka razy powróci wydarzenie Fracture: Tenrai, wyciekły też informacje o kolejnym – Tactical Ops. Powinno wystartować w lutym i zawierać kolejny zestaw pancerzy i skinów dla broni oraz emblematów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceShacknews
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię