Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite: przepustka bitewna Sezonu 2 pozwoli zarabiać kredyty

Halo Infinite: przepustka bitewna Sezonu 2 pozwoli zarabiać kredyty

343 Industries potwierdziło, że kolejnym etapem poprawek multiplayera jest umożliwienie zarabiania kredytów przez przepustkę bitewną Sezonu 2.

Od kilku miesięcy, czyli odkąd zadebiutowało Halo Infinite, 343 Industries pracuje nad regularnymi poprawkami i aktualizacjami do multiplayera. Na poziomie samej rozgrywki jest to już naprawdę dobre doświadczenie, ale grze brakowało nieco jeśli chodzi o levelowanie postaci. Aktualnie twórcy skupiają się na ekonomii i monetyzacji – czego przejawem ma być aktualizacja do Sezonu 2. przepustki bitewnej.

Jeden z pracowników studia zdradził na twitterze, że w 2. sezonie przepustka bitewna pozwoli graczom zarabiać kredyty – walutę w grze, która umożliwia zakup elementów kosmetycznych. Jednym z przedmiotów krytyki graczy były wysokie ceny tychże, więc zapowiedziana aktualizacja, wraz z obniżeniem cen przedmiotów, powinny zaspokoić apetyty graczy.

Zobacz: 343 Industries zaadresowało temat cheaterów w Halo Infinite

Drugi sezon multiplayera Halo Infinite powinien zadebiutować w maju, a wraz z nim w grze pojawi się też możliwość rozgrywania kampanii w co-opie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię