Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite będzie wspierać crossplay i cross-progression pomiędzy Xboxem a PC

Halo Infinite będzie wspierać crossplay i cross-progression pomiędzy Xboxem a PC

Dobra wiadomość dla posiadaczy kilku różnych platform. Halo Infinite będziecie mogli śmiało ogrywać zarówno na PC, jak i Xboksie. 

Premiera Halo Infinite ma nastąpić jesienią tego roku. Do tego czasu 343 Industries powinno zdradzić nam jeszcze nieco szczegółów odnośnie swojej gry i zapowiedzieć beta testy.

Zobacz: Call of Duty Warzone – ostatni sprawiedliwy daje nauczkę cheaterom

Na razie informacje o nowej odsłonie serii dostajemy w kawałkach. Najnowsze z nich donoszą, że gra będzie wspierać crossplay i cross-progression pomiędzy Xboxem a PC. Microsoft zapewnia również o wsparcie do 120fpsów na XSX oraz zaawansowanych opcjach graficznych na komputerach osobistych.

Im więcej słyszymy od Infinite, tym lepiej zaczyna on brzmieć. Szczególnie po bardzo negatywnie odebranym pokazie. Pozostaje tylko pytanie, kiedy będziemy mogli położyć swoje ręce na wczesnej wersji gry i sprawdzić, czy w parze z imponującymi technikaliami idzie również satysfakcjonujący gameplay.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię