Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite – deweloperzy koncentrują się na obniżeniu cen w sklepie

Halo Infinite – deweloperzy koncentrują się na obniżeniu cen w sklepie

Ekipa 343 Industries pracuje obecnie nad obniżeniem cen w wewnętrznym sklepie w Halo Infinite. Pierwsze zmiany wejdą w życie już w przyszłym tygodniu.

Jak wyjaśnia Jerry Hook, szef działu projektowania w 343 Industries:

Od momentu premiery uważnie monitorujemy dyskusję na temat sklepu, pakietów i cen. Korzystając z danych i opinii społeczności, zaczynamy wprowadzać zmiany w sposobie wyceny przedmiotów w Halo Infinite. Wszystko zacznie się w przyszłym tygodniu.

Od przyszłego wtorku wrażenia ze Sklepu będą zmienić się z tygodnia na tydzień. Skupiamy się na obniżeniu cen we wszystkich kategoriach, zapewnieniu lepszego dopasowania zestawów i rozpoczęciu umieszczania poszczególnych przedmiotów poza zestawami i nie tylko.

Będziemy próbować nowych rzeczy przez resztę sezonu, abyśmy mogli dalej się uczyć i poprawiać w przyszłości. Prosimy o nadsyłanie opinii w trakcie tego procesu i mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym tygodniu podczas wydarzenia Cyber Showdown!

Zobacz: Final Fantasy 14 wróci do sprzedaży 25 stycznia

Nie wiadomo czy gracze, którzy dokonali zakupów za pełną cenę otrzymają zwrot różnicy w cenach. Na odpowiedź pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię