test
Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite dostanie tryb multiplayer dla nowicjuszy

Halo Infinite dostanie tryb multiplayer dla nowicjuszy

Bariera wejścia do Halo Infinite spada coraz niżej. 343 Industries planuje najwyraźniej jeszcze bardziej ułatwić graczom rozpoczęcie przygody z ich produkcją.

Multiplayer Halo Infinite, poza wciąż zepsutym Big Team Battle, działa bardzo sprawnie. Gry rankingowe oferują motywację do pracowania nad swoimi umiejętnościami. Zadania tygodniowe z kolei sprawiają, że gracze regularnie wracaj do gry. 343 Industries ma podobno jeszcze kilka pomysłów, żeby usprawnić tryb online nowego Halo.

Zobacz: Microsoft tworzy podobno grę konkurencyjną dla Monster Huntera

Według Jeza Cordena z Windows Central deweloperzy pracują nad nowym trybem do multiplayera. Ma on być ściśle powiązany z Forge i oferować przystępne doświadczenie dla nowicjuszy. 343 chce trybu, który nie będzie tak wymagający jak aktualnie dostępne rankedy.

Najdziwniejszym elementem multiplayera nowego Halo jest fakt, jak bardzo różni się Quick Play od gier rankingowych. Gracze startują z AR zamiast BR, na mapach obowiązują odmienne zasady i różne inne bronie pojawiają się w obu trybach. Na pewno z otwartymi ramionami gracze przyjęliby więc tryb, który skuteczniej wprowadzałby nowicjuszy w świat competitive Halo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię