Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite zadebiutuje jesienią 2021 roku

Halo Infinite zadebiutuje jesienią 2021 roku

343 wreszcie wyszło z cienia i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zdradziło więcej szczegółów odnośnie premiery Halo Infinite.

Kilka tygodni temu twórcy poinformowali, że Halo Infinite nie pojawi się podczas tegorocznej gali The Game Awards. Zapowiedzieli jednak również poprawę komunikacji ze społecznością i kilka nowości w kolejnych tygodniach. Ten moment właśnie nadszedł.

Zobacz: Xbox Series X – nowy zwiastun w reżyserii Taiki Waititi

Na oficjalnej stronie Halo pojawił się dzisiaj długi post zawierający kilka bardzo istotnych informacji dotyczących gry. Najważniejszą z nich jest oczywiście fakt, że nowa odsłona serii pojawi się jesienią przyszłego roku. Po pierwszym pokazie gry krytyka fanów była bardzo zbliżona do tego, co mówiło się w studiu. Stąd wzięło się roczne opóźnienie.

Post na blogu zawiera również wypowiedź Josepha Statena z 343 zakochanego wręcz z kampanii swojej gry. W pierwszym tygodniu przeszedł cały single player i był pozytywnie zszokowany. Infinite ma sięgać po klasyczne mechaniki, jednocześnie będąc najbardziej otwartą odsłoną serii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię