Strona głównaWiadomościRozrywkaHarry Potter: Return to Hogwarts – już wkrótce także w Polsce

Harry Potter: Return to Hogwarts – już wkrótce także w Polsce

HBO zaprezentowało pierwsze plakaty Harry Potter: Return to Hogwarts. Z kolei polski odział HBO GO potwierdził oficjalnie premierę programu na platformie streamingowej.

Premiera Harry Potter: Return to Hogwarts odbędzie się już 1 stycznia 2022 roku. Tego dnia zostanie udostępniony Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts, czyli specjalny program stworzony z okazji 20-lecia premiery pierwszej filmowej adaptacji książki o przygodach Harry’ego Pottera. HBO GO potwierdziło, że program trafi również na platformę streamingową, jednak nie podano na razie dokładnej daty. Jednak sądząc po plakatach nie będziemy musieli długo czekać.

Zobacz: Xbox Game Pass wzbogaci się o 9 nowych tytułów

Jak przekazał Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics:

To była niesamowita podróż od czasu debiutu filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Obserwowanie jak ewoluował on w niezwykłe uniwersum, było co najmniej magiczne. To jubileuszowe spotkanie jest hołdem dla wszystkich osób, na życiu których ten kulturowy fenomen wywarł istotny wpływ – od utalentowanej obsady i ekipy, która włożyła swoje serce i duszę w tę niezwykłą serię filmową, po pełnych pasji fanów, którzy 20 lat później podtrzymują ducha czarodziejskiego świata.

Z kolei producent wykonawczy Casey Patterson powiedziała:

Przy tej niesamowitej grupie aktorów w powietrzu unosi się magia, kiedy wszyscy wracają tak jakby do domu – do oryginalnych planów zdjęciowych i dekoracji Hogwartu, gdzie zaczęli 20 lat temu. Ich podekscytowanie, gdy przygotowują się do zabrania swoich fanów w bardzo wyjątkową i osobistą dla nich podróż przez historię kręcenia serii filmów, jest wyraźnie wyczuwalne.

W programie wezmą udział odtwórcy głównych ról – Harrego, Hermiony i Rona. Oprócz nich pojawią się także – Chris Columbus, reżyser dwóch pierwszych filmów, oraz aktorzy: Helena Boham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch i Ian Hart. Program będzie dostępny od 1 stycznia na amerykańskiej platformie HBO Max.

A poniżej plakaty programu:

Harry Potter Return to Hogwarts

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię