Strona głównaGryAktualnościHearthstone: Starzy Bogowie wracają w nowym, mrocznym dodatku

Hearthstone: Starzy Bogowie wracają w nowym, mrocznym dodatku

Halloween za pasem, więc nowy dodatek do Hearthstone kręci się wokół mrocznego karnawału, a do zabawy dołączają Starzy Bogowie.

Kolejna aktualizacja Hearthstone przyniesie nowy zestaw kart oraz tryb gry. Dodatek, zatytułowany Darkness at the Darkmoon Faire dotyczy przerażającego karnawału. Jednym z jego elementów będzie powrót Starych Bogów, jednak z innymi efektami niż te, które widzieliśmy w rozszerzeniu Whispers of the Old Gods.

Hearthstone: Duels

Starzy Bogowie to mocne, Legendarne Miniony z 10 jednostkami Many i efektami, które mogą odmienić rozgrywkę. Ich karty stworzono po to, by wokół nich budować zestawy. C’Thun, N’Zoth, Yogg-Saron i Y’Shaarj to miniony neutralne, więc będą pasować do każdego typu zestawu. Karty nowego Artefaktu Starych Bogów również będą utrzymane w znanych klimatach. W grze pojawi się nowa mechanika Korupcji. Karty z nowym słowem kluczowym dostają mocny upgrade jeśli zagramy droższą kartą, Gdy kartę Korupcji trzymamy w ręku. 

Zobacz: Hearthstone: Starcia – graliśmy w nowy tryb popularnej karcianki!

Nowe rozszerzenie pojawia się wraz z nowym trybem gry, nazwanym Duels. Nowy tryb używa unikalnych zdolności bohaterów i skarbów z popularnego trybu Dungeon Run, i miesza to wszystko z nagrodami w stylu tych z Areny. Zamówienie nowego rozszerzenia w ramach preorderu da Wam wcześniejszy dostęp do Dueli. Jeśli nie zdecydujecie się na preorder to nowy tryb będzie dostępny wraz z oficjalnym startem Darkmoon Faire – 17 listopada. 

Jeśli chodzi o przedsprzedaż – standardowy zestaw będzie zawierał 45 paczek Darkmoon Faire, jedną, losową legendarną kartę, motyw N’Zoth i wczesny dostęp do Dueli za 40 dolarów. Dostępny jest także Mega Bundle, za 80 dolarów, w którym znajdziecie 80 paczek, 5 paczek złotych, jedną losową, złotą, legendarną kartę oraz N’Zotha jako nowy portret bohatera Warlocka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię