Strona głównaWiadomościHellblade Senua's Sacrifice na PC już 8 sierpnia

Hellblade Senua’s Sacrifice na PC już 8 sierpnia

Dwa miesiące dzielą nas od premiery Hellblade Senua’s Sacrifice. Choć gra jest przygotowywana na platformy PC i PS4, to nie ma najmniejszych wątpliwości, że na blaszaku będzie wyglądać najładniej.

Czego można spodziewać się po Hellblade Senua’s Sacrifice? Daleko jej do rasowego Dark Soulsa, jednakże jako gra akcji przedstawia się nad wyraz dobrze. Ma równie mroczny klimat, świat odzwierciedlający groteskowe lokacje i przerażające istoty, z którymi przyjdzie nam walczyć na smierć i życie.

Na podstawie najnowszego materiału i wcześniejszych trailerów można uznać, że od strony graficznej twórcy postawili poprzeczkę bardzo wysoko. Efekty światłocienia idealnie pokrywają powierzchnię mapy sprawiając, że miejsce, w którym rozgrywać ma się gra – Ragnarok – jest oderwane od świata żywych. I słusznie, bowiem podróż głównej bohaterki do celtyckich zaświatów nie będzie kolorową bajką dla dzieci, a wymagającą przeprawą, w której śmierć będzie kroczyć z nami aż do epicentrum piekła.

Platforma Steam już zbroi się na powitanie Hellblade Senua’s Sacrifice udostępniając jej przestrzeń w katalogu gier. Oprócz krótkiego opisu znajdziemy tam informacje o wymaganiach i cenie produktu. Natenczas wystartowała przedsprzedaż, wobec czego możemy zagwarantować sobie zagrywkę w dniu premiery za $29,99. Do gry w wersji Steam otrzymamy również komiks cyfrowy. Jeżeli chcecie się upewnić, czy 8 sierpnia gra nie okaże się zbyt wymagająca dla Waszych maszynek, poniżej zamieszczam wymagania minimalne podane przez włodarzy Valve:

  • OS: Windows 7, 8, 10
  • Procesor: Intel i5 3570K / AMD FX-8350
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GTX 770 with 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
  • DirectX: DX 11
  • Miejsce na dysku: 30 GB
  • Dodatkowe informacje: Minimalna rozdzielczość: 1280×720

   

Źródło: store.steampowered.com hellblade.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię