Strona głównaGryAktualnościHideo Kojima ma pracować nad horrorem Overdose

Hideo Kojima ma pracować nad horrorem Overdose

Projektant słynnej serii Metal Gear oraz gry Death Stranding – Hideo Kojima ma pracować obecnie nad horrorem Overdose. W grze wystąpi Margaret Qualley, którą mieliśmy okazję poznać w poprzedniej grze Kojimy.

Informacje na temat nowej gry zostały przekazane przez Toma Hendersona, który twierdzi, że dostał wczesny materiał filmowy prezentujący postać graną przez Margaret Qualley, która wcześniej grała matkę w Death Stranding. Grana przez nią postać błąka się po ciemnych korytarzach dzierżąc w dłoni latarkę.

Zobacz: Rockstar chce ogłosić nowy projekt. Czy będzie to GTA 6, czy może coś nowego?

Henderson twierdzi, że sekwencja filmowa wyświetlana jest zarówno z perspektywy trzeciej jak i pierwszej osoby. Scena kończy się śmiercią bohaterki i napisem Game Over. Potem pojawia się napis: „A Hideo Kojima Game… OVERDOSE”.

Nie byłby to pierwszy horror spod ręki Kojimy. Miał on wyreżyserować jedną z części Silent Hill, jednak projekt został anulowany w 2015 roku. W ostatnich latach Kojima wiele razy dawał wskazówki sugerujące powrót do tego gatunku. A jeszcze zeszłego lata Microsoft prowadził rozmowy z Kojima Productions na temat wydania kolejnej gry na Xbox.

Jeżeli doniesienie okaże się prawdą to będzie to druga gra nad, którą pracuje studio. Norman Redus niedawno poinformował, że pracuje nad drugą częścią Death Stranding, chociaż sequel nie został jeszcze oficjalnie ujawniony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię