Strona głównaWiadomościRozrywkaHideo Kojima planuje zająć się czymś innym poza grami

Hideo Kojima planuje zająć się czymś innym poza grami

Hideo Kojima przyznał, że bardzo chętnie zająłby się innymi projektami, a nie tylko grami. Największą ochotę ma sprawdzić swoje siły w mandze oraz anime. I jak sam przyznaje obecnie jego zespół pracuje nad kilkoma tytułami.

Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, ze Hideo Kojima poza grami chce tworzyć także filmy. Pomimo tego, że jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców w branży gier, to sam nie ukrywa, że chciałby sprawdzić się również w innych gałęziach rynku rozrywki. Podczas wywiadu z dziennikarzem magazynu Famitsu, poruszył ten temat ponownie.

Zobacz: Hideo Kojima tym zdjęciem zapowiada nową grę – najstraszniejszy horror?

W wywiadzie brał udział również Yojim Shinkawa, artysta odpowiadający za projekty postaci w grach Kojimy. Panowie zgodnie stwierdzili, że bardzo chętnie stworzyliby wspólnie mangę lub anime. Zauważył również, że dzisiejsze kino przenika się ze światem gier i wielu reżyserów wykorzystuje rozwiązania wykorzystywane przy opowiadaniu historii w grach. Twórca pochwalił się również, że obecnie ekipa jego studia ma kilka projektów. Wśród nich jest jedna bardzo duża produkcja. Ludzie Kojimy chcieliby jednak zajmować się również mniejszymi tytułami i wydawaniem ich w postaci epizodów lub wyłącznie w ramach dystrybucji cyfrowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię