Strona głównaGryAktualnościHo-Ho-Home Invasion czyli darmowa gra z Mikołajem w roli Solid Snake'a

Ho-Ho-Home Invasion czyli darmowa gra z Mikołajem w roli Solid Snake’a

Niedługo święta, zanurzmy się więc w świąteczny klimat. Właśnie zadebiutowała gra, która Wam w tym pomoże – Ho-Ho-Home Invasion.

Co roku Święty Mikołaj ma swoją noc, w trakcie której ma do wykonania bardzo ważną misję. I jeszcze ani razu nikt go w jej trakcie nie przyłapał. Okazuje się, że aby utrzymać swoje umiejętności w formie, siwobrody w czerwonym wdzianku regularnie trenuje, co pokazuje gra Ho-Ho-Home Invasion. Gra jest darmowa i dostępna na Steamie oraz stronie Itch.io.

Zobacz: Epic Games Store – 15 gier za darmo na święta

Jeśli pierwszym Waszym skojarzeniem jest postać Solid Snake’a – jesteście blisko. Gra była blisko otrzymania tytułu Santa Game Solid i według twórców, proces jej powstawania był bardzo szybki – trwał miesiąc. 

W grze wcielamy się w Świętego Mikołaja, który musi pokonać tor przeszkód w magazynie. Tor stworzyły dla niego najbardziej tęgie elfie umysły. Trzeba się dostać do domu, dostarczyć prezenty, a na koniec zniknąć w kierunku naszych sań – wszystko to bez zostania zauważonym przez żadnego z patrolujących obszar robota ćwiczebnego. Gra pozwala na wychylanie się zza rogów i skradanie się, a podkładanie prezentów będzie wymagało dodatkowej uwagi, bo będziemy to robić nie tylko pod choinką, ale też w skarpetach powieszonych na łóżkach dzieci, tuż koło ich głów.

Poniżej prezentujemy trailer tej oryginalnej gry:

Ho-Ho-Home Invasion możecie pobrać ze Steama lub strony Itch.io, a jeśli Wam się spodoba, możecie przekazać twórcom dotację przez zakup jednego z DLC. Nie są to jednak typowe DLC z zawartością do gry, a po prostu drobne “upominki”, jak kartka świąteczna. Wszystko jest całkowicie dobrowolne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię