Strona głównaGryAktualnościHogwart i Godzilla pojawiły się w Microsoft Flight Simulator

Hogwart i Godzilla pojawiły się w Microsoft Flight Simulator

Mody na PC nie przestają zadziwiać. Od premiery Microsoft Flight Simulator nie minął jeszcze miesiąc, a gracze już szukają sposobów, żeby go ulepszyć.

Microsoft Flight Simulator to bez wątpienia jedna z najciekawszych premier tego roku. Gra wygląda oszałamiająco, ma ogromne możliwości, a do tego zebrała wokół siebie sporą społeczność. Teraz ta społeczność zaczyna usprawniać swoją nową, ulubioną produkcję.

Zobacz: Microsoft podwaja cenę Xbox Game Passa na PC

Tym właśnie sposobem do symulatora Microsoftu trafiła Godzilla i Hogwart. W opublikowanym niedawno na stronie Nexus Mods modzie użytkownik iG0dz pozwala odwiedzić kilka fikcyjnych lokacji. Obok Hogwartu znajduje się stadion do Quidditcha, dom Harry’ego oraz Hagrida.

Jeżeli planujecie wynieść więc swoje podniebne podróże na wyższy poziom, jest na to dobry sposób. Co więcej, mod ma być częścią całego, filmowego zestawu. Możliwe, że z czasem twórcy pokuszą się o krajobrazy z innych, popularnych produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię