Strona głównaGryAktualnościHogwarts Legacy - pierwsze fragmenty gameplay

Hogwarts Legacy – pierwsze fragmenty gameplay

Sony zmienia podejście do State of Play i zamiast długiego pokazu z wieloma grami, serwuje krótsze, częstsze i o 1-2 grach. Tym razem zobaczyliśmy Hogwarts Legacy.

Data premiery Hogwarts Legacy nie została jeszcze w pełni ogłoszona – wiadomo jedynie, że ma to być ten rok, prawdopodobnie stanie się to w okolicach Gwiazdki. Gra ukaże się na wszystkich konsolach poprzedniej i obecnej generacji (ominie jednak Switcha) oraz PC. Natomiast z całą pewnością po dzisiejszym pokazie można stwierdzić, że będzie na co czekać.

Zobacz: Deathloop na nowym zwiastunie z A State of Play

W grze pokierujemy losami początkującego czarodzieja, jednak nie będzie to Harry Potter ani żadna z książkowo-filmowych postaci, a bohater lub bohaterka wykreowani przez graczy. Nasza rozgrywka będzie jednocześnie nauką, taką jak przechodzili młodzi czarodzieje w książkach J.K. Rowling. Autorzy obiecują sporo lokacji z ogromem misji fabularnych głównego wątku oraz zadań pobocznych.

Na prezentacji podczas State of Play mogliśmy zobaczyć “w akcji” m.in. magię stosowaną przez głównego bohatera, jak również system talentów i zdolności. Jest też system szybkiej podróży – oczywiście w postaci nieodzownej miotły.

Hogwarts Legacy – gameplay:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię