Strona głównaGryHomeworld Remastered Collection i Severed Steel za darmo

Homeworld Remastered Collection i Severed Steel za darmo

W tym tygodniu Epic Games Store ma dla graczy dwie gry za darmo, są to: Homeworld Remastered Collection i Severed Steel.

Homeworld Remastered Collection to jeden z największych kosmicznych RTS-ów, który zdobył serca milionów graczy. Ponad 30 misji przygotowanych dla jednego gracza. Obejmij dowództwo nad własną flotą statków kosmicznych i stwórz potężną armadę. Liczne rodzaje jednostek, formacji floty i taktyk pozwala na wielokrotne ogrywanie tego znakomitego tytułu.

Aby dodać grę do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Severed Steel to drugi tytuł jaki przygotował dla nas w tym tygodniu Epic. Jest to gra FPS dla jednego gracza , która charakteryzuje się płynnym systemem wyczynów kaskaderskich, podatnym na zniszczenia środowiskiem graficznym i efektami bullet-time. Gracz wciela się w postać wyjątkowej, jednorękiej bohaterki. Tylko ty, Twój palec na spuście i podkute stalą buty przeciw ogromnej, pełnej wrogów budowli. Biegaj po ścianach, wykonuj loty nurkowe, salta i poślizgi, by zlikwidować wszystkich przeciwników.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Obie gry dostępne są za darmo do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Dodanie ich w tym czasie do swojego konta sprawi, że otrzymacie je już na zawsze, albo do momentu aż Epic nie zdecyduje inaczej.

Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię