Strona głównaGryAktualnościHuman Farm – symulator ubojni ludzi, prowadzonej przez świnie

Human Farm – symulator ubojni ludzi, prowadzonej przez świnie

Kolejne nietypowe podejście do symulatorów, tym razem może być spełnieniem marzeń aktywistów chcących zniechęcić ludzi do jedzenia mięsa. Polskie studio JTown Games przygotowuje symulator ubojni ludzi prowadzonej przez świnie.

Twórcy Human Farm chcieli w swojej grze zwrócić uwagę na los zwierząt rzeźnych oraz pokazać jak wygląda ich traktowanie w procesie produkcji mięsa. W ten sposób chcą wpłynąć na poprawę ich warunków hodowli oraz  procesu uboju. Liczą również na to, że może to wpłynąć na rezygnację z jedzenia mięsa przez, niektórych graczy.

Choć już teraz wiemy, że gra budzi kontrowersje, ma pokazać jak role w życiu mogą się odwrócić i przez to skłonić nas do refleksji nad codziennym postępowaniem. Taką wizję rozwoju swoich produktów mają twórcy gry Jtown Games. Studio chce poruszać w grach problemy świata, z którymi zmagamy się w codziennym życiu. Dzięki temu gracze mają okazję zapoznać się z zupełnie nową, alternatywną wizją rzeczywistości.

Tym razem role się odwracają i to ludzie stają się towarem przerabianym na mięso. Autorzy gry starali się odtworzyć dokładnie procesy hodowli oraz uboju. Zadaniem gracza będzie karmienie i dbanie o dobre samopoczucie „zwierząt hodowlanych” w celu poprawy jakości mięsa. Będziemy mogli prowadzić również, chów klatkowy, którym zmaksymalizujemy wydajność kosztem warunków hodowli.

Zobacz: Call of Duty Warzone i Modern Warfare rozdaje 10 poziomów do Battle Passa

Z kolei proces uboju ma być dokładnie odtworzony, będziemy wykorzystywali te same metody oraz narzędzia używane podczas rozbioru tusz.

Human Farm to wymysł który nie wybiega tak daleko od rzeczywistości. Świat w którym żyjemy uczy nas wzorców zachowań i norm które akceptujemy i wprowadzamy do codziennego życia. Czy to czym nas otacza i to czym nas karmi jest dobre i odpowiednie? To jedno z głównych pytań, do których chcemy skłonić graczy podczas rozgrywki.

Premiera Human Farm zaplanowana jest na 2021 rok. Gra dostępna będzie w wersji PC na Steam.

Zobacz: Hideo Kojima chce, żebyśmy ze strachu narobili w gacie

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię