Strona głównaWiadomościHumble Bundle wzywa graczy po odbiór darmowego Spec Ops: The Line

Humble Bundle wzywa graczy po odbiór darmowego Spec Ops: The Line

Jedna z nielicznych gier, która rozszarpuje umysł i nie pozwala zbyt szybko o sobie zapomnieć. Propozycje darmowej rozrywki potraktujcie więc bardzo poważnie.

Humble Bundle sprawił nam kolejny raz niespodziankę oferując darmową gierkę z najwyższej półki. Mowa tu o produkcji uznawanej za coś więcej, niż zwykłą grę. To pewnego rodzaju pomost pomiędzy rozrywką a intelektualnym zaspokojeniem. Kto lubi ambitne gry wbijające w fotel, ten winien sobie dodać do biblioteki Spec Ops: The Line.  

Zabrzmi to może zbyt górnolotnie, ale przez tą grę akcji TPP przemawia niemal Joseph Conrad. Jego dzieło życia „Jądro Ciemności” zostało tu luźno zinterpretowane i zaszczepione w historię o wojnie, o odwadze i ludzkim szaleństwie. Pod powłoką filmowych scen akcji, częstych wymian ognia twórcy skrzętnie ukryli głęboką i poruszającą treść, której z trudem szukać w jakichkolwiek innych grach.

Powiem krótko, jeśli nie graliście i nie wiecie co to za gra, to jak najprędzej dodajcie ją do swojej biblioteki na platformie Steam. Macie na to jeszcze 46 godzin. Jednak na Waszym miejscu nie czekałbym do ostatniego momentu. Mam tylko dla Was małą przestrogę – w tej grze prawda nie zawsze jest taka oczywista.      

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię