Advertisement
Strona głównaPoradnikiGryIle godzin zajmuje przejście Ghost of Tsushima?

Ile godzin zajmuje przejście Ghost of Tsushima?

Długość gry to jeden z najczęściej poruszanych tematów w przypadku gier z otwartym światem. Ile więc potrwa nasza przygoda w Ghost of Tsushima, jak dużo czasu pochłonie szukanie znajdziek i jak długo zajmie wbijanie platynowego trofeum.

W przeciwieństwie do stosunkowo liniowych gier, jak The Last of Us Part II czy Final Fantasy VII Remake, Ghost of Tsushima oferuje fanom bardzo złożony, otwarty świat. Długość gry będzie w rezultacie zależeć od wielu różnych czynników.

Ghost of Tsushima

Pierwsze przejście gry na średnim poziomie trudności powinno zająć Wam ok. 30 godzin. Zdążycie w tym czasie zebrać trochę zasobów potrzebnych do ulepszenia ekwipunku, pogonicie kilka lisów i okazjonalnie skusicie się na rozwikłanie krótkiej, pobocznej historii. Wyższy poziom trudności może oczywiście ten czas wydłużyć, podczas gdy przełączenie gry na easy znacząco ograniczy liczbę powtarzanych poziomów i śmierci.

Do większej liczby godzin spędzonych przy Ghost of Tsushima doprowadzić może również wyjątkowo satysfakcjonująca eksploracja. Mapa szybko zostaje zasypana różnego rodzaju znajdźkami i znakami zapytania, a każde z nich to możliwość na dodatkowe wzmocnienie naszej postaci. Fani otwartych lokacji, którzy muszą sprawdzić każdy kąt i zajrzeć za każdą firankę, przepadną w Ghost of Tsushima na znacznie więcej niż 30 godzin.

Ghost of Tsushima

Przed premierą Sucker Punch wspominało, że ich zdaniem całkowite „wyczyszczenie” gry zajmie ok. 50 godzin. Tyle czasu powinno również zająć zdobycie wszystkich trofeów oraz odblokowanie w efekcie trofeum platynowego. Pożądany przez wielu posiadaczy PlayStation pucharek nie wymaga drugiego przejścia gry czy włączania odpowiednio wysokiego poziomu trudności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię