Strona głównaGryAktualnościIle kosztują skiny CS:GO, których używa Neymar?

Ile kosztują skiny CS:GO, których używa Neymar?

Neymar oprócz gry w piłkę lubi także grać w CS:GO. Co więcej, piłkarz wydaje całkiem sporo pieniędzy na skórki, suma może niektórych zwalić z nóg.

Brazylijski piłkarz Neymar od kilku lat lubi pograć też w CS:GO, co więcej od pewnego czasu streamuje także mecze, w których uczestniczy. Zawodnik PSG miał już okazję grać z takimi osobami jak FER czy Fallen, który od lat są twarzami brazylijskiej sceny CS.

Ekipa portalu boop.pl sprawdziła ile Neymar wydał już na skórki do gry. Piłkarz lubi porządek i układa skiny tak, aby pasowały do siebie kolorystycznie. Jeżeli wybiera zielony nóż, to zakłada także zielone rękawiczki. Takie akcje do tanich nie należą.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED zwraca kasę także za pudełkowe wersje

Poza dużą liczbą rękawic, ekwipunek piłkarza pęka w szwach od różnego rodzaju noży, wśród których znajdują się takie błyskotki jak M4A4 Howl. Obecnie za skin do M-ki trzeba zapłacić około 9000 dolarów. Znajdziemy tam także AWP – Dragon Lore, którego wartość to około 4000 dolarów. Sumując wartość wszystkich gratów z ekwipunku Neymara można naliczyć około 40 000 dolarów. Sporo, ale jak mówił porucznik Borewicz – „Sie gra, sie ma.”

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię