Strona głównaEsportIlluminar Gaming bronią mistrzowskiego tytułu w 2. Sezonie Polskiej Ligi Esportowej

Illuminar Gaming bronią mistrzowskiego tytułu w 2. Sezonie Polskiej Ligi Esportowej

Przewaga Illuminar Gaming od wczesnych minut pierwszej mapy była wyraźna i zaowocowała kolejnym triumfem tego składu w rozgrywkach Polskiej Ligi Esportowej.

W pierwszej mapie dość długo czekaliśmy na rozwój wypadków na Summoners Rift. Pierwsze kille padły dopiero po 10 minutach gry, wcześniej obie drużyny ostrożnie się badały. Rozegrany chwilę później teamfighy skutkował powiększeniem się przewagi iHG w killach 7:3. Parę minut później gracze Illuminar próbowali zdobyć Barona Nashora, ale sztuka ta udała się dopiero za drugim razem. Gdy wydawało się, że mapa po raz kolejny potrwa bardzo długo, w 37. Minucie iHG spróbowało pierwszego wejścia na bazę DPD, a kilka minut później ponowili atak – tym razem już skutecznie i zamknęli pierwszą mapę. 

Druga to natomiast już pokaz bardzo pewnej i skutecznej gry w wykonaniu Illuminar Gaming, które pod koniec starcia miało już o ponad 10 tysięcy golda i dwa razy więcej killi. Dzięki temu obronili tytuł mistrzowski z poprzedniego sezonu i są bogatsi o 46 tysięcy złotych.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię