Strona głównaEsportIlluminar Gaming pierwszym półfinalistą turnieju LoLa Polskiej Ligi Esportowej

Illuminar Gaming pierwszym półfinalistą turnieju LoLa Polskiej Ligi Esportowej

Za nami pierwsze spotkanie półfinałowe turnieju League of Legends w Polskiej Lidze Esportowej. Team Illuminar Gaming pokonał Sneaky FoxEZ 2:0.

Pierwsza mapa rozpoczęła się od szybkiego ataku i zdobycia przewagi przez iHG, zresztą cała mapa dość szybko padła ich łupem. Był jednak moment, kiedy – chyba ku zaskoczeniu obserwatorów – Sneaky FoxEZ bliskie było udanego comebacku. Wyprzedzili bowiem iHG o 2 kille, a i w liczbie zdobytego złota nie odstawali specjalnie od przeciwników. Illuminar opanowało jednak dość szybko sytuację i po kilku podejściach zdobyli bazę przeciwnika w 31. minucie 1. mapy.

Druga mapa trwała ok. 2 minuty krócej, a przewaga iHG była jeszcze większa – w pewnym momencie wynosiła aż 16 tysięcy złota i 12 zabójstw. Dużą w tym rolę odegrali Woolite i Tabasko, których szał eliminowania kolejnych czempionów przeciwnika był nie do powstrzymania. W drugiej mapie Sneaky FoxEZ ani na chwilę nie byli w stanie zbliżyć się do przeciwników, tym samym cały mecz zakończył się bez niespodzianki.

Illuminar Gaming vs. Sneaky FoxEZ – 2:0

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię