Strona głównaPoradnikiGryImmortals Fenyx Rising Poradnik: Jak szybko ulepszyć postać

Immortals Fenyx Rising Poradnik: Jak szybko ulepszyć postać

W Immortals Fenyx Rising nie ma typowych poziomów postaci i zdobywania doświadczenia. Rozwijanie umiejętności wymaga od nas realizacji wyzwań i zdobywania ambrozji, monet, piorunów i nie tylko. Przygotowaliśmy dla Was poradnik, który pomoże szybko rozwinąć Fenyx.

Immortals Fenyx Rising wypełnione jest po brzegi różnego rodzaju aktywnościami oraz wyzwaniami, które pośrednio pozwalają nam rozwijać naszą postać. W grze rozwijamy ją nie poprzez eliminację kolejnych wrogów i zdobywanie punktów doświadczenia, tylko trenując na szczycie Siedziby Bogów. Rozwój każdej umiejętności i broni wymaga specyficznego surowca. Surowce te zdobędziemy eksplorując mapę i realizując kolejne zadania zręcznościowe czy rozwiązując zagadki. Najczęściej w formie miksu wszystkiego.

Immortals Fenyx Rising

Złota Wyspa została stworzona w sposób zrównoważony, który sprzyja naturalnej eksploracji. Jeżeli poświecisz więc czas na realizację głównych zadań, przy okazji realizując wyzwania poboczne, będziesz mieć wystarczająco dużo materiałów potrzebnych do rozwoju Fenyx. Z drugiej strony na wyspie jest tak dużo aktywności, że może być ciężko połapać się w tym wszystkim. Dlatego przygotowaliśmy dla Was mały przewodnik, który pomoże szybko i skutecznie ulepszyć każdy element naszego arsenału.

Warto pamiętać, że każdy wróg w regionie awansuje o jeden poziom po tym jak ukończymy główne zadanie boga na tym obszarze. Dlatego warto się wtrzymać z realizacją misji do momentu gdy zrealizujemy zadania poboczne i odpowiednio przygotujemy się żeby iść dalej.

Obole Charona: Umiejętności i Boskie Moce

Immortals Fenyx Rising

Boskie moce i umiejętności są podstawą ulepszeń Fenyx i na tym powinniśmy się skupić. Obole Charona zdobywa się wykonując Mityczne Wyzwania rozsiane po całej mapie. Liczba monet jakie możemy zdobyć przy każdym z nich nie jest identyczna. Dlatego w pierwszej kolejności warto skupić się na wyzwaniach Liry. Każde z nich będzie dawało od sześciu do ośmiu monet. Jest to najszybsza metoda na ich zdobycie.

Ambrozja: Zdrowie

Immortals Fenyx Rising

Fenyx może powiększać pasek swojego zdrowia w Siedzibie Bogów. Do zwiększenia paska o jeden segment potrzebujemy siedmiu kryształów ambrozji. Zwykle znajdziemy ją w miejscach gdzie musimy się wspinać. Dlatego w pierwszej kolejności warto zdobyć umiejętności Wspinaczka i Skok Wspinaczkowy. Dzięki tym umiejętnościom i odpowiedniemu zarządzaniu wytrzymałością nie ma szczytu nie do zdobycia.

Pioruny Zeusa: Wytrzymałość

Najbardziej czasochłonną statystyką do rozwinięcia jest wytrzymałość. Jeden punk wytrzymałości możemy zdobyć dzięki zebraniu siedmiu Piorunów Zeusa. Znajdziemy je w Tartarze (Niezbadana Czeluść), w każdej próbie po jednym. Niestety nie ma niezawodnego sposobu na przyśpieszenie tego procesu. Ale można zdobyć dodatkowe błyskawice wypełniając zlecenia z tablicy ogłoszeń znajdującej się w Siedzibie Bogów.

Czerwony i Błękitny adamant: Ulepszenie broni

Immortals Fenyx Rising

Niebieski adamant możemy znaleźć niemal przy każdym potworze, dlatego najlepiej walczyć jak najwięcej. Jednak czerwony znajduje się tylko w strzeżonych skrzyniach, które strzeżone są przez duże potwory. Dlatego warto je odnaleźć, przeszukując mapę podczas wizyty na „wieży Ubisoftu”.

Fioletowy i Niebieski adamant: Ulepszenie zbroi

Fioletowy adamant jest ciężki do zdobycia. Znajduje się on tylko w epickich skrzyniach i po zniszczeniu rzadszych fioletowych odłamków. Żeby je szybciej znaleźć szukaj kryształów i skrzyń, które można otworzyć tylko nocą.

Żółty i Niebieski adamant: Mikstury i Strzały

Żółty adamant jest najłatwiejszy do znalezienia. Zdobędziecie go z niemal każdej skrzyni oraz rozbijając kryształy rozsiane po mapie. Prawdopodobnie znajdziesz ich bardzo dużo podczas eksploracji świata i szukania innych materiałów. Można je też wyśledzić na mapie podczas skanowania terenu z wysokiego punktu obserwacyjnego.

Złoty bursztyn: efekty mikstur

Żółty bursztyn to kolejny zwykły łup, który jest rozsiany praktycznie po wszystkich skrzyniach. Przydaje się on do zwiększania mikstur i lepszego efektu leczenia. Żeby szybciej zdobywać bursztyny ścinaj żółte drzewa. Rozpoznasz je po tym, że na pniu będzie znajdował się poszukiwany kamień.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię