Strona głównaGryAktualnościIndustria - nadchodzi FPS inspirowany Half-Life i Portalem

Industria – nadchodzi FPS inspirowany Half-Life i Portalem

W przyszłym roku rynek shooterów planuje odświeżyć Industria, klimatyczny FPS, którego zwiastun został ostatnio zaprezentowany przez dewelopera Bleakmill.

Na swoim Twitterze deweloper wspomina o surrealisytcznym, steampunkowym FPS-ie. Wśród inspiracji znajdują się Half-Life 2 i Portal 2. Jedno jest pewne – Industria zapowiada się na bardzo interesującego FPS-a.

Zobacz: Half-Life: Ravenholm – gameplay anulowanej gry do obejrzenia w nowym dokumencie

Akcja gry rozpoczyna się pod koniec roku 1989 w stolicy Niemiec, na chwilę przed upadkiem muru berlińskiego. W tym samym czasie we wschodniej części Berlina znika Walter, którego poszukiwanie rozpoczyna jego ukochana, Nora. Podążanie śladami Waltera wciąga ją w tajemniczą, klimatyczną historię i walkę ze sztuczną inteligencją.

Zapowiedź Bleakmill wspomina o klasycznym FPS-ie, gdzie to fabuła odgrywa główną rolę. Kampania ma potrwać ok. cztery godziny, a połączenie steampunku i Berlina pod koniec XIX wieku stanowić bardzo oryginalny setting.

Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów, Industria ma już swoją stronę na Steamie. Premiera została wstępnie zaplanowana na pierwszy kwartał 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię