Strona głównaGryAktualnościInsomniac Games pracuje nad grą multiplayer

Insomniac Games pracuje nad grą multiplayer

Wygląda na to, że Insomniac Games próbuje swoich sił w nieco innym gatunku. Po kilku udanych single-playerach przyszedł czas na wieloosobową rywalizację.

Insomniac Games to studio znane przede wszystkim z gier jednoosobowych. Na samym PlayStation możemy zagrać aktualnie m.in. w Marvel’s Spider-Man i świetnie przyjętego ostatnio Ratcheta & Clanka. Teraz przyszedł jednak czas na zmiany.

Zobacz: Battlefield 2042 – w grze pojawi się tryb z remasterami starszych map

Informacje o planach dewelopera po raz kolejny zdradzają nam oferty pracy. Na Twitterze firmy pojawił się post dotyczący pięciu różnych stanowisk w projekcie multiplayer. Oferta dla system designera wspomina o zrozumieniu mechanik walki wręcz, projektowania przeciwników oraz bossów.

Post błyskawicznie rozpoczął oczywiście plotki. Niektórzy liczą na powrót Resistance, inni sugerują kooperację do kolejnego Spider-Mana, a jeszcze kolejni chcą oddzielnego multiplayera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię