Strona głównaGryAktualnościInsomniac ujawnia listę achievementów dla Ratchet & Clank: Rift Apart

Insomniac ujawnia listę achievementów dla Ratchet & Clank: Rift Apart

Jeśli szukacie gry, która będzie Waszym kolejnym wyzwaniem w trofeach na PS, mamy dobrą wiadomość – Insomniac zdradził kilka informacji o trofkach dla Ratchet & Clank: Rift Apart.

Jeśli jesteście tym typem graczy, którzy zwracają dużą uwagę na punkty za trofea w grach i zbieracie ich tyle, ile to tylko możliwe, pewnie będziecie musieli zwrócić baczną uwagę na Ratchet & Clank: Rift Apart. Już w 2016 reboot serii oferował dość łatwą Platynę, można więc przypuszczać, że z jego bezpośrednim sequelem będzie podobnie. Z tego, co Insomniac zdradził do tej pory, wygląda na to, że zdobycie Platyny nie będzie jakieś szczególnie trudne. Ich listę prezentuje wpis zamieszczony przez oficjalne konto firmy na Twitterze.

Znajdziecie tam wszystkie kluczowe wyzwania, które trzeba zdobyć by odblokować Platynę. Niektóre z nich wyglądają jak skrojone specjalnie pod to, by pokazać niektóre wyjątkowe mechaniki gry. I tak na przykład w jednym zostaniemy poproszeni o to, założyć bohaterowi kompletny zestaw opancerzenia. Inny poprosi o zakup wszystkich broni. Jeszcze kolejny sprawi, że będziemy musieli zebrać 5 złotych nakrętek – czeka nas więc szperanie po poziomach w poszukiwaniu poukrywanych przedmiotów. Kolejny – będzie od graczy wymagał “ukończenia wszystkich wyzwań z glitchami”, ale czym one są tak naprawdę i ile ich jest – póki co pozostaje tajemnicą.

Zobacz: Ratchet & Clank: Rift Apart – PS5 zmusi do wyboru: jakość czy płynność

Ratchet & Clank: Rift Apart pojawi się ekskluzywnie na PS5 11 czerwca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię