Strona głównaGryInvincible Presents: Atom Eve dostępne za darmo

Invincible Presents: Atom Eve dostępne za darmo

W tym tygodniu Epic Games udostępnia graczom dwie gry Call of the Wild: The Angler oraz Invincible Presents: Atom Eve. Zatem mamy wybór pomiędzy akcją a relaksem.

Kolejny czwartek, kolejne gry udostępnione przez Epic Games za darmo. Ten czwartek jest jednak nieco inny, bo dziś pierwszy dzień wiosny. Nareszcie!

Epic przewidział coś dla fanów wędkarstwa bez konieczności wychodzenia z domu. Call of the Wild: The Angler od twórców twórcy The Hunter: Call of the Wild. Gra to typowy symulator wędkarstwa z otwartym światem. Dla części graczy idealna do relaksu dla innych najlepszy usypiacz.

Jak czytamy w opisie gry:

Zostań mistrzem wędkarstwa

Opanuj różne techniki wędkarskie, aby złowić jak największy okaz. Kupuj przynęty i twórz własne zestawy wędkarskie, korzystając z szerokiej gamy wędzisk, kołowrotków, przynęt, haczyków, spławików i główek jigowych. Stwórz własną postać i spersonalizuj jej wygląd i cechy. Ukończ wyzwania, aby zdobyć nagrody i odkrywaj otwarty świat poprzez wciągające misje fabularne.

Graj solo lub z przyjaciółmi

Zrelaksuj się w swoim ulubionym miejscu lub przemierzaj wody wraz z przyjaciółmi w trybie kooperacyjnym dla maks. 12 graczy. Spotykaj innych wędkarzy i twórz wspomnienia na całe życie. Możesz również grać offline, jeśli wolisz spokojną rozgrywkę solo.

Gra, która rozwija się razem z graczem

Twórcy ciągle rozwijają grę w ścisłej współpracy ze społecznością, aby dostarczać ciekawe funkcje, treści i aktualizacje, kierując się bezpośrednimi opiniami graczy. Wracaj do gry regularnie po kolejną dawkę niezapomnianych wędkarskich wrażeń!

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Invincible Presents: Atom Eve za darmo

Invincible Presents: Atom Eve została stworzona przez Skybound Games, jest to pierwsza z gier osadzona w uniwersum Invincible. Zagraj jako tytułowa Atom Eve i radź sobie nie tylko ze złoczyńcami, ale także własnymi rodzicami i przyjaciółmi. Super moce nie ułatwiają bycia nastolatkiem.  Dokonuj wyborów, które wpłyną na relacje z innymi postaciami oraz ostateczne zakończenie gry.

Zmierz się z nowymi i znanymi wrogami w lekkiej, turowej walce wplecionej w rozgrywkę w stylu powieści wizualnej i wykorzystaj moce Atom Eve, gdy Twoja historia płynnie przechodzi w żywą akcję, która przypomina ożywiony komiks.

Aby dodać grę do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Na przypisanie obu gier do swojego konta Epic macie czas do przyszłego czwartku do godziny 17:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię