Strona głównaWiadomościIsamu, Unicors Female i wiele innych gości specjalnych zabierze ze sobą na...

Isamu, Unicors Female i wiele innych gości specjalnych zabierze ze sobą na PGA 2017 firma Genesis

Genesis przygotowała moc atrakcji na nadchodzące targi PGA. Ich stoisko będą rozświetlać gwiazdy esportu i gamingowy sprzęt.

Początek października zapowiada się szatańsko dobrze. A na pewno w Poznaniu, gdzie 6-8 października potrwa PGA 2017. Jedyne w swoim rodzaju święto graczy uświetni firma Genesis, która spod swojego płaszczyka wyciągnie prawdziwe gwiazdy esportu.

W strefie producenta będą błyszczeć między innymi: kapitan Bladii, LJay szukający nowych lików i subów, Hunter Bright, Plaga, Diabeuu, Max Krasoń, Dominik #ANDR, Rogalik, Torcio, i wielu innych zacnych Youtuberów, którzy pokażą się od najgorszej swojej strony – czyli tej prawdziwej. To jednak nie koniec listy osób, które nawiedzą stoisko Genesis.

W czasie imprezy zobaczymy również na żywo ekipę Pompa Team z jej dość wygadaną maskotką Isamu. Dołączy do nich Team Genesis, a także kobieca ekipa Inicorns Female. Nie będą jednak tylko stać i rzucać słodkimi frazesami, ale będą też pojedynkować się w CS-ie. Co istotne, odwiedzający dostąpią zaszczytu zmierzenia sie z profesjonalnymi graczami, a jesli zapragną to również z zespołem złożonym ze znanych Youtuberów.

Oprócz „medialnych” osobistości Genesis zaprezentuje nam swoje najnowsze akcesoria komputerowe. Wśród nich gryzoń Krypton 800 o sensorze optycznym PMW3330 oraz trzy modele słuchawek, mogących zastąpić hałaśliwe głośniki – Argon, Neon, Radon.

Jest wiele powodów, dla których gracze powinni zjawić się na tegorocznym PGA i odwiedzić Genesis. My na pewno choć na chwilę rozłożymy się ze swoim sprzętem, w celu uwiecznienia Was na tle roztaczajacej się dookoła aury gamingu. Będziecie tam, prawda?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię